Dom pod Warszawą

815 000 zł
6 037.04 zł/m2
Powierzchnia domu: 135 m2
Powierzchnia działki: 1226 m2
Rodzaj oferty: Sprzedaż
Rynek: Wtórny
Rodzaj zabudowy: Wolnostojący
Ilość pięter: Jednopiętrowy
Garaż: Tak

Bezpośrednio! Sprzedam piękną posesję 1226m2w Wólce Radzymińskiej (gmina Nieporęt) położoną na wprost lasu pod ochroną. Świetnie usytuowana: 300m do drogi 631 a stamtąd 15 min do Warszawy Targówka. Blisko trasy, a zarazem cisza i spokój.


Ogromnym atutem jest brak bezpośrednich sąsiadów - boczne działki odgrodzone są drogami dojazdowymi do dalszych posesji. Działka nietypowa, częściowo zalesiona, obsadzona różnorodną roślinnością, krzewy drzewa, rośliny ozdobne, z zachowaniem przestrzeni wypoczynkowej oraz parkingu na dwa auta. Całość ogrodzona, wjazd przez bramę automatyczną.


Na działce, z oznaczeniem MNu (zabudowa jednorodzinna z dopuszczeniem działalności gospodarczej), w pierwszej linii zabudowy znajduje się budynek mieszkalny całoroczny.


Dom ok. 95m2 murowany z lat 70'. Składa się z dwóch poziomów, sutereny ok 45m2 do własnej aranżacji oraz piętra obecnie zamieszkanego ok.50m2. Poziomy nie są połączone i stanowią dwa odrębne lokale z własnymi wejściami i videofonami, ale istnieje możliwość ich połączenia. Do budynku przylega garaż na 1 auto. Ogrzewanie gazowe (kocioł z instalacją zamontowany 2 lata temu). Woda doprowadzana z własnego ujęcia za pomocą nowego zestawu hydroforowego. Bardzo duży 30m3 zbiornik na szambo. Dach pokryty blachą. Okna plastikowe dwuszybowe. Rozkład piętra zamieszczony na zdjęciu. W salonie działający kominek. W sypialni wyjście na taras.


Nieruchomość ma duże możliwości zarówno mieszkaniowe - całoroczne, sezonowe czy wypoczynkowe – lasy i bliskość Zalewu Zegrzyńskiego. Jak również inwestycyjne - 2 mieszkania/lokale, poprowadzenie działalności usługowej przy jednej z głównych ulic.


Wieś mocno się rozbudowuje, podczas ostatnich 2 lat przybyło kilkanaście domów, co sprzyja rozwojowi infrastruktury. W bliskiej przyszłości nieopodal ma powstać osiedle. W okolicy 3 sklepy spożywcze, paczkomat, przedszkole, szkoła, piekarnia, warsztat samochodowy i wiele leśnych ścieżek rowerowych, a także bunkry, stajnie oraz Zalew Zegrzyński oddalony o 5km.


Stacja kolejowa „Dąbkowizna” i zajezdnia autobusowa zaledwie 15 minut piechotą przez las. SKM S3 oraz linie L podmiejskie autobusowe (najbliższy przystanek 10min pieszo) łączą Wólkę Radzymińską z pozostałymi aglomeracjami miejskimi.

Istnieje możliwość podłączenia do sieci światłowodowej.

Zapraszam!

Osobom zainteresowanym wynajmem bardzo dziękuję, dom jest wyłącznie na sprzedaż.

Autor oferty

A
Aneta KrxNa dillo.pl od 26 Lut 2023

Zadzwoń

Lokalizacja

Wólka Radzymińska, mazowieckie

Dodano: 2 Mar 2023, numer oferty: 48460

Podobne ogłoszenia w kategorii Domy

Zobacz więcej
dillo.pl © All rights reserved.