Piękne siedlisko 3,82ha dom ze stajnią, placem, padokami

930 000 zł
24.35 zł/m2
Powierzchnia działki: 38200 m2
Rodzaj oferty: Sprzedaż
Typ działki: Siedliskowa
Okolica: Otwarty teren, Las

Na sprzedaż piękne siedlisko o powierzchni 3,82ha składające się z dwóch przylegających do siebie działek w województwie wielkopolskim, gmina Rychwał.

Dom:

Na terenie gospodarstwa dom po remoncie w środku (do odświeżenia) o powierzchni ok. 95m2 składający się z salonu, kuchni, łazienki oraz 3 sypialni. Poddasze nieużytkowane. Dom ocieplony. Ogrzewanie centralne zasilane kominkiem z płaszczem wodnym, w każdym pomieszczeniu grzejnik. Ciepła woda z bojlera z podłączeniem do prądu lub do kominka. Woda z wodociągu. Ścieki odprowadzane do przydomowej oczyszczalni. Przed domem nieużytkowana studnia. Kuchnia wyposażona w lodówkę, zmywarkę, piekarnik, mikrofalówkę, płytę indukcyjną oraz pralkę.

Stajnia:

Urocza stajnia częściowo z czerwonej cegły z gotowymi 5 boksami (miejsca na kolejne 4), siodlarnią oraz pomieszczeniem gospodarczym ze zlewem i przyłączeniem pod pralkę. W 4 boksach poidła automatyczne, bez problemu można doprowadzić wodę do nowych boksów. Nad stajnią składowane były baloty. W boksach okna z kratami. Przy jednej ze ścian na zewnątrz wybetonowana myjka oraz wyprowadzona woda. W Zosinkach dostawcy pachnącego siana oraz słomy. Możliwość pozostawienia namiarów na osobę, która odbiera obornik.

Budynek gospodarczy:

W budynku gospodarczym znajduje się garaż oraz 2 boksy angielskie na mniejsze konie. Dodatkowo na dole pomieszczenie gospodarcze do adaptacji. Na górze ok 105m2 open space, który również może być użytkowany jako pomieszczenie na baloty.

Budynki ogrodzone panelem ogrodzeniowym w kolorze antracytowym(ogrodzone 0,42ha).

Plac + lonżownik:

Plac do jazdy o wymiarach 30x60m z elastycznym podłożem z flizeliną obłożony podkładami. Do placu doprowadzone 3 krany do nawadniania. Odkryty lonżownik z ogrodzeniem drewnianym również z elastycznym podłożem z flizeliną.

Padoki:

Ponad 1ha ogrodzonych padoków, na ten moment są 3, wiele możliwości by zrobić więcej mniejszych(posiadamy nieużyte materiały do budowy ogrodzenia, które zostaną przekazane klientowi). Ogrodzenie na wzór Equisafe, bezpieczne, w kolorze białym. Do padoków doprowadzona woda oraz prąd. Na padokach zasiana była mieszanka traw dla koni.

Reszta gospodarstwa to łąka 1,3ha nieogrodzona, na której znajduje się kilka przeszkód crossowych, idealne miejsce na dodatkowe miejsce do wypasu zwierząt, las 0,23ha oraz na końcu działki staw o wymiarach ok. 50x15m.

Siedlisko oddalone jest 20km od autostrady A2(węzeł Modła), 2,3km od Krajowej 25. Ostatnie 900m prowadzi urokliwą drogą gruntową przez las. Gospodarstwo jedna ścianą graniczy z lasem, który idealnie nadaje się na konne przejażdżki, działka z drugiego końca zakończona jest rzeczką. Nie posiadamy sąsiadów. W Rychwale oddalonym o ok 7km Biedronka, Dino, apteka, ośrodek zdrowia, restauracje, Bank Spółdzielczy, bankomat, poczta, kino, paczkomat. W okolicy 4 restauracje, które dowożą jedzenie.

Miejsce to idealnie nada się do prowadzenia stajni rekreacyjnej, sportowej, hodowli koni, obozów, agroturystyki, rancha i wiele innych. Miejsce z ogromnym potencjałem. Dla pasjonatów ciszy, spokoju i natury, która codziennie cieszy tu oko.

Zapraszam do oględzin, zdjęcia nie oddają piękna tego miejsca 🙂

Cena 930 000PLN.

Autor oferty

M
Magda MNa dillo.pl od 4 Sty 2023

Zadzwoń

Lokalizacja

Rychwał, wielkopolskie

Dodano: 4 Sty 2023, numer oferty: 48281

Podobne ogłoszenia w kategorii Działki

Zobacz więcej
dillo.pl © All rights reserved.