Apartament Królowej Jadwigi Residence | 119 m2

1 660 220 zł
13 900.03 zł/m2
Powierzchnia mieszkania: 119.44 m2
Rodzaj oferty : Sprzedaż
Rynek: Pierwotny
Rodzaj zabudowy: Apartamentowiec
Piętro: 1
Garaż: Tak
Umeblowane: Nie
Informacje dodatkowe : Taras

Przedmiotem ogłoszenia jest 5-pokojowy apartament położony w inwestycji Twoja Wola. To nowoczesna nieruchomość o powierzchni 119,44 m kw. Cechą inwestycji jest wysoki standard i świetna lokalizacja. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą i do kontaktu.

Inwestycja

Twoja Wola to inwestycja zgodna z duchem czasu oraz panującymi w budownictwie trendami. Zadbaliśmy o każdy detal, abyś poczuł się w swoim domu wyjątkowo. Wszystko, czego potrzebujesz, jest teraz w zasięgu Twojej ręki.

Na terenie tej kameralnej enklawy znajdować się będą zarówno miejsca garażowe, jak i zewnętrzne miejsca parkingowe dla mieszkańców oraz ich gości. Inwestycja obejmuje również takie udogodnienia jak plac zabaw czy strefa Chillout wyłącznie do dyspozycji mieszkańców. Nad kontrolą dostępu oraz bezpieczeństwem czuwać będzie zamykana brama wjazdowa oraz monitoring.

Apartamenty

W Twojej Woli znajdziesz aż 10 mieszkań w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 52,59 m2, oraz 10 mieszkań dwupoziomowych o łącznej powierzchni 119,44 m2 Każdy z nich będzie posiadać:

własny ogród ok. 80 m2 (dotyczy mieszkań o powierzchni 52,59 m2 znajdujących się na parterze),
Garaż oraz zewnętrzne miejsce postojowe (które są dodatkowo płatne),
Dwa tarasy w mieszkaniach dwupoziomowych,
zewnętrzne miejsca parkingowe dla gości.

Twoja Wola to synonim nowatorstwa, wysokiego standardu oraz prestiżu. Inwestycja doskonale odda panujące w budownictwie trendy. Każdy z apartamentów wyposażony będzie w takie udogodnienia jak klimatyzacja, ogrzewanie podłogowe czy system inteligentny dom.

Planowany termin zakończenia inwestycji - grudzień 2023.

Lokalizacja

Inwestycja zlokalizowana jest przy ulicy Królowej Jadwigi 307 w najpiękniejszej dzielnicy Krakowa - Woli Justowskiej. To niepowtarzalne połączeniem spokojnej, zielonej okolicy z wygodną komunikacją i doskonale rozwiniętą infrastrukturą. Jeszcze nigdy nie miałeś tylu powodów do spacerów i aktywnego wypoczynku, mieszkając jednocześnie tak blisko Rynku Głównego. W bezpośrednim sąsiedztwie osiedla znajduje się jedynie willowa zabudowa jednorodzinna.

https://www.krj307.pl

O deweloperze

KRJ DEVELOPMENT SP. Z O.O. SP.K. jest częścią KGD. Krakowska Grupa Deweloperska to zrzeszenie deweloperów specjalizujących się w realizacji inwestycji premium w najbardziej urokliwej oraz prestiżowej lokalizacji Krakowa — Woli Justowskiej. Grupa zaprzyjaźnionych firm oraz osób połączyła siły aby jeszcze lepiej móc spełniać oczekiwania Klientów. Krakowska Grupa Deweloperska zrealizowała wiele niezwykle interesujących i udanych inwestycji. Wszystkie cechują kameralny charakter oraz jakość wykonania z dbałością o każdy detal. KGD pracuje nad rozszerzeniem swojej działalności o kolejne dzielnice miasta Krakowa.

665126

Autor oferty

P
Perfect EstateNa dillo.pl od 24 Maj 2021

Zadzwoń

Wszystkie ogłoszenia tego użytkownika

Lokalizacja

Kraków, małopolskie

Dodano: 27 Wrz 2022, numer oferty: 48076

Podobne ogłoszenia w kategorii Mieszkania

Zobacz więcej
dillo.pl © All rights reserved.